Борис Давиденко

Борис Давиденко

Відкрита розмова pro i contra загрози Liberal Arts

Biography

Керівник і головний редактор аналітичної платформи VoxUkraine.

Тема виступу на Фестивалі ідей 2018

Відкрита розмова pro i contra загрози Liberal Arts

Ми живемо в новому патріархальному суспільстві: або воно зруйнує нас, або ми його. Парадокс освіти Liberal Arts — освітня тисячолітня традиція руйнує традицію. Людина з критичним мислення — як продукт освіти Liberal Arts — загрожує минулому, що претендує бути майбутнім.

Жодна, навіть найкраща, найпрогресивніша реформа освіти не відбудеться зверху. Необхідна критична кількість свідомих, вільних, відважних вчителів, здатних модернізувати шкільний світ. З цієї думки постала освітня Програма Української академії лідерства Liberal Arts для Вчителів.

УАЛ Програма Liberal Arts за своєю суттю є інтелектуальною платформою для діалогу та співпраці вчителів. У межах програми відбуваються навчальні дводенні сесії, у роботі яких беруть участь топові спікери; робота в малих групах, що мають формат дискусії.

Програма об’єднує активних представників різних сфер суспільства — журналістів, політиків, економістів, вчених та ін., які намагаються відповісти на ключові запитання, пов’язані з викликами освіти майбутнього.

Умова розвитку громадянського суспільства — це існування вільного, відповідального, активного, свідомого громадянина. Вчителя передовсім, а отже й учня. Засадничою метою освіти Liberal Arts є формування саме такої особистості. Тому її поширення в Україні у час розбудови і зміцнення громадянського суспільства не просто актуальне, а критично важливе.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей 2018? РЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАРАЗ

Читайте більше про ТЕМУ ОСВІТИ на Фестивалі ідей 2018


ВСІ СПІКЕРИ

All sessions by Борис Давиденко

Відкрита розмова. Pro i contra liberal arts

25 Сер 2018
17:00-18:00
Hub Вітальня