Марія Козакевич

МІСЬКІЙ ПРОСТІР

Марія Козакевич

МІСЬКІЙ ПРОСТІР
Реставрація старовинних дверей як засіб реставрації історичної пам'яті містян

Biography

Авторrf ініціативи зі збереження архітектурної спадщини міста #ФранківськЯкийТребаБерегти, співзасновниця ГО «Інтелект UA», Intellect Hub, Urban Space 100.

Тема виступу на Фестивалі ідей 2018

Реставрація старовинних дверей як засіб реставрації історичної пам’яті містян

Громадська ініціатива «ФранківськЯкийТребаБерегти» займається реставрацією старовинних дверей та вікон, збереженням пам’яток архітектури, проводить археологічні розкопки, а також різноманітними проектами, подіями, сувенірною продукцією намагається привити любов та бережне ставлення до міста

  • Найцінніший скарб – це люди. Бо люди творять місто, в якому живуть. А місто навзаєм впливає на них. Місто радує або засмучує – залежить від нас.
  • Наш моральний обов’язок передати у гідному стані нашим нащадкам той спадок, який ми отримали від предків. Тому двері, які більш як сто років простояли до нас, після реставрації мають прослужити ще як мінімум стільки ж.
  • Двері є не лише входом в будинок. Для Франківська вони символічно почали відкривати серця людей. Тому працювати потрібно не лише над практичним порятунком будинків, дверей, вікон, а й важливо популяризувати бережне ставлення до архітектурної спадщини серед містян

 

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей 2018? РЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАРАЗ
Читайте більше про МІСЬКИЙ ПРОСТІР на Фестивалі ідей 2018

ВСІ СПІКЕРИ

All sessions by Марія Козакевич