Олеся Драшкаба

МИСТЕЦТВО ТА МЕДІА

Олеся Драшкаба

МИСТЕЦТВО ТА МЕДІА
Критичне мислення — валюта майбутнього

Biography

Художниця, кураторка, креативна директорка Українського кризового медіа центру, головна редакторка проекту Uchoose.

Тема виступу на Фестивалі ідей 2018

Критичне мислення — валюта майбутнього

Критичне мислення — це необхідний навик сучасної людини і людини майбутнього. Про це всі говорять і в Україні, і за кордоном, і всі шукають свої шляхи донесення цієї насправді дуже важкої теми.

Світ змінюється і вміння мислити критично, дивитися на речі осмисленно, робити поінформований вибір, розбивати шаблонність сприйняття — це навик, який неможливо переоцінити сьогодні і потреба в ньому буде тільки збільшуватися в майбутньому.

Про критичне мислення говорять в цілому світі, але Україна сьогодні настільки зацікавлена в розвитку критичного мислення і медіа-гігієни, що має стати в авангарді навіть світових процесів в цьому напрямку.  Н

Наш проект — це хуліганський медіа-ресурс, який в цікавий, мультимедійній формі і в співпраці з відомими блогерами, ілюстраторами, селебрітіс і лідерами думок України говорить на складні теми простою мовою, але не шукає простих відповідей. На презентації я розкажу про запуск проекту, його форму, зміст і перші результати, а також у нас буде можливість погратися в нашу он-лайн гру, а також інтерактивні вікторини по актуальним для України питанням.

 

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей 2018? РЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАРАЗ
Читайте більше про ТЕМУ МИСТЕЦТВА на Фестивалі ідей 2018

ВСІ СПІКЕРИ

All sessions by Олеся Драшкаба