Орися Демська

Орися Демська

Відкрита розмова pro i contra загрози Liberal Arts

Biography

Професорка НаУКМА, керівниця Програми Української академії лідерства Liberal Arts для вчителів.

Тема виступу на Фестивалі ідей 2018

Відкрита розмова pro i contra загрози Liberal Arts

Ми живемо в новому патріархальному суспільстві: або воно зруйнує нас, або ми його. Парадокс освіти Liberal Arts: освітня тисячолітня традиція руйнує традицію. Людина з критичним мислення, як продукт освіти Liberal Arts, загрожує минулому, що претендує бути майбутнім.

Жодна, навіть найкраща, найпрогресивніша реформа освіти не відбудеться зверху. Необхідне критична кількість свідомих, вільних, відважних вчителів, здатних модернізувати шкільний світ. З цієї думки постала освітня Програма Української академії лідерства Liberal Arts для Вчителів УАЛ Програма Liberal Arts за своєю суттю є інтелектуальною платформою для діалогу та співпраці вчителів. У межах програми відбуваються навчальні дводенні сесії, у роботі яких беруть участь топові спікери; робота в малих групах, що мають формат дискусії.

Програма об’єднує активних представників різних сфер суспільства — журналістів, політиків, економістів, вчених та інших, які намагаються відповісти на ключові запитання, пов’язані з викликами освіти майбутнього.

Умова розвитку громадянського суспільства — це існування вільного, відповідального, активного, свідомого громадянина. Вчителя передовсім, а отже й учня. Засадничою метою освіти Liberal Arts є формування саме такої особистості. Тому її поширення в Україні у час розбудови і зміцнення громадянського суспільства не просто актуальне, а критично важливе.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей 2018? РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

 

ОСВІТНІЙ БЛОК ФЕСТИВАЛЮ ІДЕЙ 2018

Як навчитися пізнавати і діяти, жити разом та бути собою + три потужні дискусії, 20 спікерів та спікерок — і все це за три дні!

All sessions by Орися Демська

Відкрита розмова. Pro i contra liberal arts

25 Сер 2018
17:00-18:00
Hub Вітальня