Іван Полтавець

Іван Полтавець

Навички інформаційної ери: структуроване мислення

Biography

Керуючий партнер Stober, Poltavets & Associates, тренер.

Тема виступу на Фестивалі ідей 2018

Навички інформаційної ери: структуроване мислення

Інформаційна ера вимагає засвоєння нових навичок роботи з інформацією та знанням. Всі ми аналізуємо, роз’яснюємо, вирішуємо проблеми, формуємо власну думку. Структуроване мислення дозволяє краще обробляти потоки інформації в командах. Комунікація стає швидшою та точнішою. Команди починають вчитися, уникаючи старих помилок.

  • Якісно сформульовані проблеми вирішуються швидше.
  • Структуроване мислення фокусує команду на найголовнішому.
  • Документування мислення дозволяє команді вчитися.

Консалтингова галузь вже давно використовує навички і процеси структурованого мислення. В часи домінування індустріальної економіки, вони не були цікаві широкому загалу. Але, для того, щоб реалізувати потенціал інформаційної ери необхідно засвоювати і нові навички. Лише так можна реалізувати можливості для кратного зростання продуктивності, яке стало можливим завдяки технологіям.

Немає сумніву, що українські професіонали можуть демонструвати високі рівні продуктивності в індивідуальній роботі. На жаль, колективна дія, особливо в командах із горизонтальною структурою та відсутністю чіткої ієрархії, має, на мій власний погляд, набагато меншу продуктівність. Структуроване мислення може допомогти підвищити ефективність спільних дій, як в бізнесі, так і в громадському секторі.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей 2018? РЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАРАЗ


ВСІ СПІКЕРИ

All sessions by Іван Полтавець